אודות אי-טק...
 

אי-טק הנדסה וטכנולוגיה בע"מ נוסדה בשנת 1987 בכדי לתת פתרונות מהירים ויעילים למשק כלי השייט בישראל ובעולם.

 

יצחק (איציק) תלמור העומד כיום בראש החברה, הנו בן למשפחה מראשוני הימאים של מדינת ישראל וממקימי ענף הימאות, וקשור לנושאים הימיים משחר ילדותו.

איציק בהשכלתו הנו  MARINE ENGINEER – קצין מכונות בצי הסוחר הישראלי, הנדסאי מכונות בוגר קורס הנדסה ימית בארה"ב וחבר נילווה באגודת המהנדסים והארכיטקטים הימיים בארה"ב, בוגר קורס בוררים של בית המשפט .

איציק תלמור נמצא ברשימת המהנדסים/הנדסאים המורשים על ידי משרד התחבורה – רשות הספנות והנמלים, והינו רשאי לבצע בדיקות והפקת דוחות הנדרשים על ידי רספ"ן עבור כלי שייט עד 24 מטר אורך...

פעילותו והניסיון העשיר אותו צבר בתחום הימי, הקנו לחברה מוניטין רב אשר ביסס את מעמדה כמובילה בתחומה בארץ.

לחברה קשרים עם חברות בחו"ל והיא התמנתה כנציגה בלעדית של חברת ZENNER MERITIME Ltd. המבצעת בדיקות עובי דופן בכלי שייט ובאניות בשיטה בלעדית ותוצאותיהן מוכרות על ידי חברות סיווג .

 

לאורך השנים דאגה אי-טק הנדסה וטכנולוגיה בע"מ לבסס את פעילותה על ערכים עסקיים כאשר הלקוח נמצא במרכז.

שאיפתה של אי טק הנדסה וטכנולוגיה בע"מ היא לספק ללקוחותיה את הפתרונות המקצועיים ביותר, ורמת שביעות הרצון של לקוחותיה עומדת לנגד עינה כל הזמן.

לפיכך דואגת החברה להמשך טיפוח ערכיה העסקיים

-מתן פתרונות מושלמים ברמה מקצועית הגבוהה ביותר

-שרות ואמינות גבוהים תוך עמידה בלוח זמנים

-התפתחות החברה לכיוונים עסקיים נוספים הקשורים לתחום הימי.

 

חזונה של החברה הנו קידום השייט בישראל, מתן שרותי יעוץ מקצועיים כאשר הלקוח נמצא במרכז, ושאיפה לשימור קשר ארוך טווח עם הלקוחות.

מצוינות בשרות ללקוח...

ההצלחה שלנו נמדדת בהצלחת לקוחותינו.

מה היא ההגדרה לשירות לקוחות מעולה? כיצד הלקוחות רואים את השירות שלנו?

השרות ללקוח הנו נר לרגלי אי-טק הנדסה וטכנולוגיה בע"מ.

הוא כולל יושרה מקצועית, אמפטיה ללקוח בעת טיפול במקרים קשים, שיפור שרות ללקוחות גם במקרים בעייתיים, בדיקה מתמדת מה עוד ניתן לעשות למען הלקוח.

כל קשרי הלקוחות מבוססים על אתיקה מקצועית גבוהה, יושר, מקצועיות, הגינות והתנהגות ללא משוא פנים על פי כללי מקצוע השמאות וההנדסה הימית.

לחברה ניסיון של 35 שנה בתחום היכטות ושאר כלי השייט הכולל, בדיקות כלי שייט לפני קניה, בדיקות נזקים בכלי שייט , בדיקות כלי שייט לקבלת אישורים הנדסיים מרספ"ן, חוות דעת לבימ"ש ופתרון כל בעיה בכלי השייט. השירותים המקצועיים אותם מספקת החברה, הנם ברמה הגבוהה ביותר.

בין לקוחותינו נמנים חברות הביטוח העוסקות בתחום כלי השייט בישראל, עורכי דין, לקוחות פרטיים, חברות אוניות, יבואני כלי שייט,
חברות תחזוקת כלי שייט, בעלי כלי שייט ובתי ספר לשייט.